Menu pre stránky
TwitterRssFacebook
Menu pre kategórie

Zverejnené od na jan 27, 2020

HLASUJTE na 0902/020 292: HLAS 3

HLASUJTE na 0902/020 292: HLAS 3

Nezisková organizácia Seeds sedem rokov pôsobí na slovenských školách. Robíme najmä občianske vzdelávanie. Interaktívne, pútavou formou. Zadarmo.

Len v prvom polroku 2019/2020 spravili 36 zaujímavých prezentácií na základných a stredných školách po celom Slovensku. Vzdelávaním sa snažíme mladých motivovať k tomu, aby boli aktívni a sami sa snažili meniť veci k lepšiemu. 
Naša práca mení to, ako žiaci – študenti premýšlajú. Približujeme im zložité témy, “zasievame semienka zvedavosti” vo veci verejné, motivujeme ich stať sa aktívnymi občanmi a možno trochu aj inšpirujeme učiteľov, aby učili inak. Chceme chodiť medzi študentov aj naďalej a preto sme po prvý krát od svojho vzniku požiadali o malý grant Slovenskú sporiteľňu, #mamnato. Zo 400 prihlásených projektov sme sa dostali medzi 100 najlepších, o ktorých hlasuje verejnosť cez SMS(nespoplatnenú). Musíme sa dostať medzi 10 s najvyšším počtom hlasov, aby sme grant dostali. Hlasovať sa dá len jeden krát z jedného telefónu. Aktuálne sme 16. Inými slovami nestačí to. Ale s Tvojou pomocou by sa to mohlo podariť.

Prosíme Ťa o pomoc. O SMS. O zdielanie našej prosby ďalej. 

O SMS(nie je spoplatnená) od Teba a Tvojich detí, Vašich známych, kolegov a všetkých, čo ich vieš osloviť na číslo:

0902 020 292.vo forme: HLAS(medzera)3

Podrobnosti  o projekte sú tu:https://www.mamnatogrant.sk/projekty/detail/3/seeds-obcianska-akademia

ĎAKUJEME.

Tím SEEDS.